צרו קשר להצעה
תועמלן רפואי

תועמלן רפואי הינו איש השיווק של חברת התרופות. בדרך כלל תועמלנים יחזיקו בתואר במדעי החיים, רוקחות או מקצוע פרא-רפואי אחר, המון אנרגיות וחוסר רצון מוחלט להסתגר בתוך משרד או מעבדה לשארית הקריירה שלהם. חברות התרופות המפתחות, מייצרות ומשווקות מוצרים מתקדמים הנמצאים בחזית המחקר המדעי, רואים בתועמלנים שלהם נציגים רפואיים לכל דבר. 

תכונותיו של תועמלן רפואי מוצלח

  • אדם יסודי – יסודיות הינה תכונה של אנשים הגאים ונהנים בעבודתם, מה שמביא לכך שיהיו מאורגנים ויעילים בסדר היום שלהם. תועמלן רפואי בדרך כלל קובע את סדר היום לעצמו, ועל מנת לעשות זאת בצורה הטובה ביותר; להספיק לפגישות, לשמור על כושר השכנוע, עליו להיות יסודי.
  • כבוד חשוב לו – כשאיש מכירות מכבד את הלקוח שלו, הלקוח מכבד אותו. בסופו של דבר לא מדובר במכירה רגילה, אלא בייצוג של חברת תרופות גדולה ומוכרת. על תועמלן לעמוד בזמנים, לדבר בגובה העיניים, להקשיב ללקוח ועוד.
  • כריזמטי ועקשן – מכירות דורשות עור של פיל, מהסיבה הפשוטה שהמילה 'לא' הינה חלק בלתי נפרד משגרת היום יום. איש מכירות חייב להיות עקשן, ומאמין במוצר שהוא עוסק בו. מצד שני עליו להיות אדיב ולדעת כיצד למשוך את האדם להתעניינות במוצר, מבלי להיות אגרסיבי.
  • חייכן – דמיינו את עצמכם בבואכם לרכוש מוצר או שירות, האם תעדיפו לגשת לאיש המכירות החייכן והמזמין? או שמא לאדם השקט והמדוכא?
  • מנהל את הזמן בחכמה – אנשי מכירות מצוינים יודעים כיצד לנהל את הזמן שלהם ביעילות; לקבוע פגישות בזמנים נוחים, למצוא זמן לעבודה משרדית אם יש, ועוד.

תועמלן רפואי

ההצלחה נמצאת ממש כאן מתחת לאף!

בשעה טובה, סיימתם את הלימודים שלכם. לא לכולם מתאימה קריירה בין ארבע קירות, ומשום כך אנו במרכז טל מציעים מגוון של סדנאות, קורסים והרצאות שיקנו לכם את הכלים והאסטרטגיות היעילות ביותר שיכינו אתכם בצורה הטובה ביותר לקראת הקריירה המרגשת שלכם.