צרו קשר להצעה
תועמלן רפואי

תועמלן רפואי הינו איש השיווק של חברת התרופות. בדרך כלל תועמלנים יחזיקו בתואר במדעי החיים, רוקחות או מקצוע פרא-רפואי אחר, המון אנרגיות וחוסר רצון מוחלט להסתגר בתוך משרד או מעבדה לשארית הקריירה שלהם. חברות התרופות המפתחות, מייצרות ומשווקות מוצרים מתקדמים הנמצאים בחזית המחקר המדעי, רואים בתועמלנים שלהם נציגים רפואיים לכל דבר. 

תכונותיו של תועמלן רפואי מוצלח

 • אדם יסודי – יסודיות הינה תכונה של אנשים הגאים ונהנים בעבודתם, מה שמביא לכך שיהיו מאורגנים ויעילים בסדר היום שלהם. תועמלן רפואי בדרך כלל קובע את סדר היום לעצמו, ועל מנת לעשות זאת בצורה הטובה ביותר; להספיק לפגישות, לשמור על כושר השכנוע, עליו להיות יסודי.
 • כבוד חשוב לו – כשאיש מכירות מכבד את הלקוח שלו, הלקוח מכבד אותו. בסופו של דבר לא מדובר במכירה רגילה, אלא בייצוג של חברת תרופות גדולה ומוכרת. על תועמלן לעמוד בזמנים, לדבר בגובה העיניים, להקשיב ללקוח ועוד.
 • כריזמטי ועקשן – מכירות דורשות עור של פיל, מהסיבה הפשוטה שהמילה 'לא' הינה חלק בלתי נפרד משגרת היום יום. איש מכירות חייב להיות עקשן, ומאמין במוצר שהוא עוסק בו. מצד שני עליו להיות אדיב ולדעת כיצד למשוך את האדם להתעניינות במוצר, מבלי להיות אגרסיבי.
 • חייכן – דמיינו את עצמכם בבואכם לרכוש מוצר או שירות, האם תעדיפו לגשת לאיש המכירות החייכן והמזמין? או שמא לאדם השקט והמדוכא?
 • מנהל את הזמן בחכמה – אנשי מכירות מצוינים יודעים כיצד לנהל את הזמן שלהם ביעילות; לקבוע פגישות בזמנים נוחים, למצוא זמן לעבודה משרדית אם יש, ועוד.

תועמלן רפואי

תועמלן רפואי קורס

בשעה טובה, סיימתם את הלימודים שלכם. לא לכולם מתאימה קריירה בין ארבע קירות, ומשום כך אנו במרכז טל מציעים מגוון של סדנאות, קורסים והרצאות שיקנו לכם את הכלים והאסטרטגיות היעילות ביותר שיכינו אתכם בצורה הטובה ביותר לקראת הקריירה המרגשת שלכם.

 

קורס תעמולה רפואית

תועמלנים רפואיים הינם חוד החנית בתחום שיווק התרופות. קורס תעמולה רפואית מיועד לבוגרי תארים רלוונטיים בלבד, כגון מדעי החיים, רוקחות, או מקצועות פרא-רפואיים אחרים, ומעניק הזדמנות פז עבור אלו שביקשו ללמוד מקצועות מסוג זה, ועדיין להשאיר לעצמם את הפתח לעבוד מחוץ לארבע קירות המשרדים והמרפאות, במקצוע מאתגר המשלב עצמאות, אנרגיות והמון תקשורת בין אישית. 

 

נושאים הנלמדים במסגרת קורס תעמולה רפואית

ראוי לציין, כי אמנם קורס תעמולה רפואית מעניק את הכלים המקצועיים, אך התועמלנים לעתיד חייבים להגיע לקורס כשהם מצוידים בתכונות בסיס של אנשי מכירות כריזמטיים, יסודיים, חייכניים ומקצועיים. ברגע שהבסיס הנ"ל קיים, הלמידה תהיה קלה ויעילה הרבה יותר. הקורס של מרכז טל מקיף את כל הדגשים הקריטיים ביותר בדרך לקריירה:

 • הגדרת תפקיד התועמלן הרפואי; תפקידיו, מטרותיו, תכונות אופי
 • על ההבדל בין שיווק ותעמולה רפואית 
 • משולש היחסים בין חברות התרופות, הרופאים והמטופלים
 • כיצד משווקים סוגי תרופות שונים
 • אסטרטגיות מכירה 
 • סימולציות ביקור בחדרי הרופאים 
 • ועוד

קורס תעמולה רפואית

קורס תועמלנים רפואיים

הרבה פעמים קורה שאדם מחליט ללמוד מקצוע מסוים, ובמהלך הלימודים מבין כי ייתכן שלא בחר בכיוון הנכון, מכל סיבה שהיא. אם ישיבה במשך שעות ארוכות במעבדה סגורה או משרד לא מתאימה לכם, לנו במרכז טל יש הצעה בשבילכם! קורס תועמלנים רפואיים מתאים בדיוק לאנשים כמוכם, שתחום הרפואה ומדעי החיים מעניין אותם, אך הנורמה קצת פחות. הקורס שלנו כולל מגוון הרצאות וסדנאות מרתקות, שיכינו אתכם בצורה הטובה ביותר לקראת היציאה לשוק העבודה. לפרטים נוספים אנו מזמינים אתכם ליצור עמנו קשר, ושיהיה לכם בהצלחה בדרככם החדשה!