צרו קשר להצעה
פיתוח מנהלים

הצלחתם של ארגונים מושפעת באופן ישיר מאופי הניהול בארגון, וגורמי האנוש העוסקים בו. המנהלים הם המנוע הדוחף את הארגון להצלחה, ומובילים את הצוות. גם אם נדמה לכם שהמצב בארגון שלכם מושלם, דעו שתמיד יש לאן לשאוף. לשם כך, פותחו תכניות פיתוח מנהלים המעמידות את המנהל ואופיו ביחס לשאר הגורמים האנושיים בארגון.

השפעותיו של תהליך פיתוח מנהלים על ארגונים

פיתוח מנהלים הינו שם כולל לסדנאות ותהליכים שמטרתם להקנות מיומנויות שונות למנהלים המבקשים לרכוש כלים חדשים לשיפור התנהלותם בארגון; החל מיכולת פתירת בעיות, פיתוח המקוריות והחשיבה הניהולית, הקניית ערכים ניהוליים והתאמת סגנון הניהול למקום העבודה. פיתוח המנהלים נשען לרוב על חמישה היבטים עיקריים שכל מנהל טוב צריך:

  • הקניית ידע – המשתתפים יספגו מידע מהימן (אקדמאי בחלקו) בנושא מערכות ארגוניות, כבסיס לשאר ההיבטים עליהם יש לדון בהמשך.
  • פיתוח מיומנויות – לאחר שהבסיס הובן, כעת יש להעמיק במיומנויות הניהול ולתרגל סימולציות של מצבים אפשריים; מציאת פתרונות אפשריים ודרכי התמודדות עם האתגרים והמשימות עימם צריכים המנהלים להתמודד כחלק מהשגרה היומיומית; כיצד מניעים עובד, מהי מנהיגות ניהולית, יכולות שכנוע והשפעה, ועוד.
  • מודעות עצמית – המנהלים ילמדו כיצד להכיר לא רק בחוזקות שלהם, אלא גם בחולשות. כך יוכלו להעצים את המודעות האישית, ולקבל כלים לביקורת עצמית ושיפור עתידי.
  • תפישת התפקיד – כיצד תופש את עצמו המנהל במסגרת הארגון? מהם הסמכויות ותחומי האחריות שלו?

פיתוח מנהלים

תפקידו של מנהל כשיר הוא ליצור סביבה אשר בה יהיו הסיכויים הגבוהים ביותר שיתרחשו הדברים הרצויים ביותר.

מרכז טל מזמין אתכם להשתתף באחת מסדנאות הניהול המעולות שלנו! זכרו שלא משנה אם אתם עומדים בראשו של ארגון, או עומדים בפני קידום בתקופה הקרובה – אין כמו להעמיק את הידע בתפקיד החשוב כל כך שנפל בידיכם. הצטרפו לסדנאות שלנו ותוכלו להיות בטוחים שאתם הכי מוכנים שאפשר, לקראת התקופה המרגשת העומדת בפניכם.