צרו קשר להצעה
סדנת מכירות

מכירות הן עסק לא פשוט בכלל, הדורש מאיש המכירות להיות כריזמטי, בעל יכולות שכנוע וגישה לבני אדם. כולם מכירים את הקושי שבתחום המכירות, אך לא כולם מודעים לאפשרות להתגבר עליו באמצעות סדנת מכירות מקצועית. הסדנה מיועדת לאנשי המכירות כולם, ומטרתה להעניק להם כלים ופתרונות יעילים להתנהלות מול הלקוחות. 

מה ניתן ללמוד במסגרת סדנת מכירות?

  • כיצד לשכנע ולהישאר בחיים – במסגרת סדנת מכירות יינתנו כלים מקצועיים ויעילים לשכנוע לקוחות בכדאיות המוצרים והשירותים.
  • בלי לחץ – יש משהו נורא מלחיץ ב'לא' הראשון של הלקוח. אנשי מכירות רבים מוצאים עצמם לא מצליחים להתמודד עם הסיטואציה, ומתחילים לגמגם ולדחוק את עצמם לפינה. הנסיגה המהירה מובילה לכך שהם מפסידים אפשרות מכירה. ישנן טכניקות רבות המלמדות כיצד להתמודד עם לקוחות סרבנים, וכיצד למשוך אותם לכדי קנייה.
  • סגנון אישי – לכל איש מכירות סגנון עבודה משלו. גם אם מדובר בשני אנשי מכירות שהכריזמה נוטפת מהם והאנרגיה שלהם מדבקת, כל אחד מהם ינקוט בגישת מכירות שונה מחברו. במסגרת הסדנה, כל אחד יוכל ללמוד להוציא מעצמו את איש המכירות שבתוכו, בסגנון המתאים לו.

סדנת מכירות

יש לנו הצעה שלא תוכלו לסרב לה

מרכז טל מספק ללקוחותיו ליווי, ייעוץ והדרכה בתחומים שונים, מציע סדנת מכירות מקצועית במטרה להכשיר את הדור החדש של אנשי המכירות! את הסדנה מעבירים מרצים מהמובילים בתחומם, תוך הקפדה מלאה על יחס אישי לכל משתתף, והתאמת הכלים המתאימים לכל אחד ואופי העבודה שלו, והאופי האישי שלו. אין ספק שלהיות איש מכירות עלול להיות לא קל, ובכל זאת מדובר בעבודה מלאה באקשן – לא משעמם אפילו לרגע. אל תוותרו על ההנאה שלכם מהעבודה, בואו ללמוד כיצד להפיק ממנה את הטוב ביותר לתועלתכם.