צרו קשר להצעה
הרצאות למנהלים

בדומה לכל מגמה אחרת בעולם, גם טכניקות הניהול הולכות ומשתדרגות עם השנים, בהתאם לשינויים שעוברים העובדים. מסיבה זו, אפילו המנהלים הגדולים ביותר בעולם זקוקים לריענון מידי פעם. הרצאות מנהלים המועברות על ידי אנשי מקצוע העוסקים בכך, הן דרך מעולה לרענן את הידע הניהולי ולסייע למשתתפים ללמוד כלים נוספים לפיתוח יכולות הניהול שלהם.

נושאים רבים של הרצאות למנהלים

כל עובד – לא משנה אם מדובר במנהל שהוא חלק מארגון גדול, או פקיד פשוט – יכול להתפתח בצורה מקצועית אם רק יאפשר לעצמו להתפתח מהבחינה האישית. כשמדובר במנהלים, העומס הרב המונח על כתפיהם והמשימות שכעת עליהם להתמודד עמן, עלולים להתגלות כמתישים ומייאשים. הרצאות למנהלים הן משהו שמומלץ לכל מנהל לעבור מידי פעם, בין אם מדובר במנהל בתחילת הדרך או בסמנכ"ל חברה מוכרת. הדינמיות הרבה של עולמנו מביאה לשינויים תמידיים גם באופי הארגונים והעובדים המועסקים בהם. ישנן סדנאות רבות שניתן להגיע אליהן, בין היתר:

  • סדנאות בנושאי מכירות
  • סדנאות בנושאי מנהיגות
  • סדנאות בנושאי מוטיבציה בעבודה
  • סדנאות בנושאי פיתוח יכולות ניהול 
  • ועוד

הרצאות מנהלים

בואו לצמוח ולגדול באחת מההרצאות הנפלאות של מרכז טל

נכון, אנחנו יודעים שסיימתם את הלימודים שלכם די מזמן. אבל עליכם לזכור, תמיד יש לאן לשאוף. מנהל טוב הוא כזה המחפש באופן תמידי את הכיוונים החדשים, הדרכים המקוריות להגיע להצלחה וכיצד להתמודד עם הדרישות החדשות של דור העובדים הצעירים. אנו במרכז טל פועלים במטרה להעניק לארגונים את הכלים הנכונים לייעול העבודה ביום יום. החברה הוקמה בשנת 2002, כדי לסייע למנהלים לשפר את ביצועיהם בארגון ולהשיג את היעדים הקבועים. מלבד ההרצאות, אנו מעבירים סדנאות ואימונים עסקיים, קורסים ותכניות הדרכה פנים ארגוניות, ושאר פעילויות הרצויות להצלחתם של מנהלים בארגונים.